Social Media

W ramach współpracy założymy lub skonfigurujemy i poprowadzimy Twój profil na: Facebook, Instagram i LinkedIn, a także YouTube. Tworzymy: angażujące treści postów, przygotowujemy zdjęcia i projekty graficzne. Pracujemy systematycznie i rzetelnie prowadzimy komunikację z Twoimi odbiorcami. W rezultacie budujemy wizerunek Twojej firmy i komunikujemy Twoją ofertę. 

Obsługa obejmuje: treści postów, przygotowanie zdjęć i grafik, publikacje w Instastories, #dobór hasztagów, reakcje na komentarze i udostępnienia.

icon Instagram

Obsługa obejmuje: założenie lub konfiguracje profilu firmowego, umieszczanie postów, aktywność na kontach branżowych. Doradztwo w zakresie budowania wizerunku marki poprzez profile osobiste pracowników lub założycieli firmy. 

icon LinkedIn

YouTube

Obsługa obejmuje: założenie i konfigurację konta. Tagowanie i opisywanie filmów. Reakcje na komentarze, raportowanie statystyk.

icon YouTube

Facebook

Obsługa obejmuje: treści postów, przygotowanie zdjęć i grafik, publikacje w relacjach, aktywności na grupach branżowych, reakcje na komentarze i udostępnienia.

Optymalizujemy koszy maksymalizujemy konwersję

Nasze działanie

Stworzenie spójnej strategii marki we wszystkich kanałach: Instagram, Facebook, Youtube, Linkedin

Wysoka jakość publikowanych treści

Przygotowanie ciekawych grafik, profesjonalnych zdjęć

Współpraca z influencerami

Ciągła analiza aktywności i efektywności

Media społecznościowe