pozycjonowanie

SEO

Optymalizacja strony dla wyszukiwarek internetowych lub po prostu SEO, to podstawa działań marketingowych. Nasze działania mają zadanie, aby Twoja strona internetowa osiągnęła jak najwyższą pozycję w wyszukiwarkach. Aby osiągnąć najlepsze SEO, łączymy doświadczenie, technologię oraz kreatywne rozwiązania. 

Usługi SEO obejmują:

Audyt techniczny serwisu 82%
Analiza słów kluczowych 96%
Stworzenie content marketingu 98%
Budowanie zasięgu 83%
Zwiększenie ruchu 88%
Raport 95%

Jak działamy?

SEO

Analizujemy.

Zbieramy dane dotyczące dotychczasowych Twoich działań w Internecie. Skrupulatnie badamy stan techniczny twojej strony internetowej. Sprawdzamy dotychczas osiągnięte wyniki, a także analizujemy konkurencję. Na podstawie zebranej wiedzy opracowujemy dla twojej firmy plan działania oraz harmonogram prac. 

SEO

Optymalizujemy.

Nasze działania opierają się na uzyskanej analizy widoczności oraz potencjału strony. Jest wiele elementów, które wpływają na widoczności w Google. Słowa kluczowe, tagi, meta tagi, grafika, adresy url, szybkość ładowania strony na komputerze i wersji mobile oraz wiele innych. Każdy z nich jest ważny. Wyniki badań wskazują, że użytkownicy klikają w 10 pierwszych organicznych wyników. Jest o co zawalczyć! 

icon

SEO

Działamy off-side.

W zależności od zakresu przyjętego modelu współpracy nasz zespół wypracowuje wiele rozwiązań, które odbywają się także poza działaniami na stronie głównej. Działania te mają na celu pozyskanie nowych linków prowadzących do twojej strony, strony i sklepu, a co za tym idzie pozyskanie nowych klientów. Nasze działania opierają na narzędziach monitorujących. 

SEO

Raportujemy.

W każdej współpracy stawiamy nacisk na stałą analizę wyników strony w bardzo szerokim zakresie danych. Na podstawie uzyskanych informacji redagujemy wnioski i rekomendujemy wdrażanie zmian. Systematycznie przekazywane raporty pozwalają Klientom na śledzenie efektów prac agencji.