Video Marketing

Obraz jest wart więcej niż 1000 słów. Treść w formie video jest łatwa do udostępniania w mediach społecznościowych, osadzania na stronie internetowej, na blogu i na kanale You Tube. Ta wszechstronność przekazu jest powodem, dla którego 91% marketerów postrzega video jako bardzo ważny element swoich strategii marketingowych. Należy zauważyć, że nie wymaga to już dużych nakładów finansowych, dlatego warto stawiać na tę formę promocji. W naszej agencji tworzymy: video info grafiki, animowane klipy reklamowe, profesjonalne reklamy video, prezentację produktów i usług. Po cichu dodamy, że jest to nasz konik i tworzenie tego elementu marketingu sprawa nam wiele frajdy.

100%

97% firm twierdzi, że filmy wideo pomagają ludziom lepiej zrozumieć ich ofertę.

84% marketerów twierdzi, że wideo pomogło im zwiększyć ruch.

Internauci spędzają 88% więcej czasu w witrynach z wideo.

icon

Użytkownicy, którzy używają filmów, zwiększają przychody o 49% szybciej niż ci, którzy tego nie robią.

Video Marketing
w ataku

Według raportu agencji mediowej Zenith (Publicis Media) w 2021 roku średni czas poświęcony na konsumpcję treści wideo w Internecie osiągnie w Polsce 70 minut dziennie. Będzie to o 40 proc. więcej niż w roku 2018! Użytkownicy najchętniej treści video oglądają na urządzeniach mobilnych. 

produkcja filmów

Zainteresowanie konsumowaniem większej ilości treści audiowizualnych tworzonych przez marki jest bardzo duże. Obecnie koszty produkcji video nie są wysokie, zatem ta forma komunikacji jest w zasięgu Twoich możliwości. Jakiego typu filmów oczekują użytkownicy?

39% szuka odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

20% prosi o bardziej wirusowe i rozrywkowe treści.

10% chciałoby widzieć więcej wideoblogów, a 9% woli interaktywne filmy.

Zastosowanie Video Marketingu

Video Marketing powszechnie kojarzony z You Tube zyskuje na popularności i atrakcyjności także na wszystkich platformach social mediowych.

300%

icon Facebook

Facebook

Zaangażowanie internautów w posty zawierające wideo jest o 13,9% wyższe niż posty bez video.

icon Instagram

Instagram

75% użytkowników kliknęło lub szukało dodatkowych informacji o marce lub produkcie po obejrzeniu filmu.

icon Snapchat

Snapchat

Otrzymuje od swoich użytkowników 10 miliardów odtwarzania wideo dziennie.

icon TikTok

TikTok

Otworzyła się jako platforma reklamowa dla firm i oferuje interesujące możliwości marketingu wideo dzięki wyzwaniom Hashtag.

Marketing Video w YouTube

Platforma wyprzedza telewizję pod względem skuteczności reklamowej. Badanie Ipsos dla Google ujawnia, że ​​użytkownicy zwracają uwagę na reklamy w YouTube przez 62% czasu, kiedy oglądają je na swoim komputerze; przez 83% czasu, gdy robią to na telefonie komórkowym. W telewizji uwaga jest ograniczona tylko do 45% czasu ekspozycji. 

video produkcje

Usługi

icon Video info grafiki

Video info grafiki

Rozbudowane o ruch — formy reklamowe, których głównym celem jest przedstawienie istotnych danych przy użyciu grafik, piktogramów oraz form animacji w krótkich, ale bardzo atrakcyjnych formach wizualnych. 

icon Filmy wizerunkowe

Filmy wizerunkowe

Filmy wizerunkowe najczęściej realizujemy dla Klientów, którzy chcą pokazać swoim odbiorcom, jakimi wartościami kieruje się firma. Dzięki temu poza ofertą Klienta odbiorca poznaje przewagi i DNA firmy, z którą współpracuje lub planuje podjąć współpracę.

icon Filmy reklamowe

Filmy reklamowe

Kreujemy scenariusze filmów reklamowych dla firmy i marki. Od prostych spotów nagranych w środowisku Klienta, przez kompleksowe produkcje w wybudowanej scenografii, zatrudnieniu uczestników, produkcji animacji i końcowym montażu.

icon Filmy instruktażowe i szkolenia

Filmy instruktażowe i szkolenia

Duża wiedza przekazana w pigułce. Nagranie instrukcji użytkowania daje możliwości na szerokie spektrum przedstawienia zalet i zastosowania produktu lub usługi. Ta forma zwana tutorialem święci triumfy w online. 

icon Transmisje online

Transmisje online

Stworzymy środowisko do nagrania transmisji online w zakresie: scenografii, oświetlenia, obsługi kamer, kompleksowej obsługi technicznej emisji, a kiedy taki zakres obsługi nie jest wymagany dla projektu, przeszkolimy Cię z osobistej transmisji online. 

icon Projekty dedykowane

Projekty dedykowane

Są takie branże i Klienci, dla których tworzymy projekty personalizowane, będące pojedynczymi produkcjami lub całymi seriami video. Nawiązujemy także współprace komplementarne przez naszych Klientów, wzmacniając przekaz i zasięg każdego z nich. 

WYBRANE PROJEKTY