Sklep internetowy

Marketing e-commerce polega na zwiększaniu liczby odbiorców w Twoim sklepie internetowym i przyciąganiu większej liczby klientów. Ma to na celu zwiększenie sprzedaży i przychodów. Dbamy, aby nasze serwisy były efektywne i ułatwiały proces zakupowy. Mamy wysokie kompetencje technologiczne – zapewniamy również hosting i wsparcie techniczne.

sklep-internetowy

Dzięki elastycznemu podejściu i pełnemu zrozumieniu potrzeb Twojej firmy, budżetu oraz celów, jesteśmy w stanie stworzyć strategię handlu elektronicznego, która będzie napędzać wzrost Twojego biznesu.

Dzięki solidnemu zrozumieniu rynku i praktycznemu doświadczeniu operacyjnemu w zakresie różnych platform e-commerce i migracji platform, możemy zapewnić dostosowane i zaufane porady dotyczące platformy. Dopasujemy je do Twojego budżetu i wymagań biznesowych.

Nasi konsultanci ds. handlu elektronicznego zaproponują rozwiązania i automatyzację procesów, które umożliwiają obniżenie kosztów i wydajność działań, co wpłynie bezpośrednio na dostarczanie wyników Twojej firmy.

Dostosowujemy odpowiedni plan ryzyka, polisy ubezpieczeniowe i nie tylko, abyś mógł mniej martwić się zobowiązaniami i skoncentrować się na rozwoju swojej firmy.

Bez względu na to, czy korzystamy z systemu iOS, Android, Windows czy BlackBerry, zapewniamy, że Twoi mobilni użytkownicy docenią praktyczność naszej aplikacji

Marketing
e-commerce

SEO e-commerce

Każdego dnia w sieci odbywa się coraz więcej transakcji. Zadbamy o to, aby Twoje produkty szybko i skutecznie docierały do klientów. 

SEO e-commerce

Social Media e-commerce

Łącząc Twoje procesy biznesowe i komplementarne kanały sprzedaży w jedno logiczne rozwiązanie, skutecznie pracujemy nad uzyskaniem większej wydajności. W rezultacie przekłada się to na wzrost wyników Twojej firmy.

Marketing e-commerce

Konwersja

Korzystamy z wielu przodujących w branży platform. Poprzez ciągłe testowanie i analizę danych poprawiamy współczynniki konwersji. 

Marketing e-commerce