Jak zorganizować imprezę firmową?

W naszej agencji istnieje takie powiedzenie „podaj nam rozmiar, a uszyjemy dla Ciebie idealny garnitur”.

Przez „rozmiar” rozumiemy kilka istotnych informacji, które są niezbędne, aby stworzyć koncepcję projektu imprezy firmowej, która może przyjąć wersję: konferencji, kongresu, imprezy integracyjnej, pikniku, gali jubileuszowej, szkolenia, w wersji tradycyjnej lub wydarzenia online.

Początek pracy to zdefiniowanie celu wydarzenia. To zadanie dla Klienta. Cel imprezy firmowej będzie decydował o formacie i scenariuszu imprezy firmowej, w rezultacie inne cele osiągamy przy imprezie integracyjnej, a inne przy konferencji merytorycznej.

Następnie Klient powinien określić grupę odbiorców, aby agencja mogła zrozumieć potrzeby i oczekiwania odbiorców.

Budżet to kolejny niezbędny element, który wpływa za zakres i organizację imprezy firmowej. Pozostałe niezbędne informacje to termin, lokalizacja i czas trwania imprezy oraz wytyczne organizacyjne.

Jak zorganizować imprezę firmową?

Na tej bazie zespół kreatywny przygotowuje koncepcję imprezy firmowej, a zespół produkcji, na który składają się menadżerowie i zespół ten wycenia ofertę. W wyniku tej pracy powstaje kompletna prezentacja, która zostaje przedstawiona Klientowi. Po akceptacji oferty przez Klienta agencja przestępuje do realizacji.

Wytyczne do oferty zwane briefem, to kluczowy element dla stworzenia koncepcji projektu.

Aby ułatwić Klientom to zadanie, stworzyliśmy wzór briefu. Zawarte tutaj elementy, pozwolą wygodnie napisać prawidłowe zapytanie do agencji.

Jak zorganizować imprezę firmową?

Wzór brief'u